Inflatie? Niet bij Smartoptics. De prijzen van een groot aantal optics gaan naar beneden per 1 februari. Prijsdalingen varieëren tussen de 9 en 35%. Daarnaast is ook een groot deel van het portfolio gewoon op voorraad, zowel gewone optics als WDM apparatuur. 

Een aantal voorbeelden van de aanpassingen zijn:

SO-QSFP28-SR4

QSFP28 100GE SR4  850nm MM 100m MPO

-22%

SO-QSFP28-ZR4

QSFP28 100G Eth ZR4 SM 80km

-9%

SO-SFP-10GE-SR

SFP+ 10G MR 850nm MM 300m

-12%

SO-SFP-10GE-ER

SFP+ 10G MR 1550nm SM 40km 

-7%

Een hoop andere artikelen zijn ook in prijs verlaagd. Voor offertes en andere vragen, stuur ons een mail op sales@distri-x.nl of bel met +3185-0204141.